نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی
اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 2118
 • نويسنده: samkia0
 • تاريخ: 25 بهمن 1392
25 بهمن 1392

اطلاعیه

دسته بندی: خبرها, بخشش ها, معافیت پزشکی, سوالات متداول, معافیت کفالت, اعزام به خدمت, مشولان خارج از کشور, اخبار معافیت برادر چهارم, اخبار کسری خدمت, بخش فرزندان جانبازان،ایثار, کسری خدمت بسیجیان, سوالات متداول, بخش معافیت, اخبار عمومی معافیت ها

این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید . و  وابسته به سازمان و یا گروه خاصی نمی باشد .درج اخبار از خبرگزاری های معتبر  و با ذکر منبع می باشد و. مسئولیت هر گونه نظر بر عهده فرستنده نظر(ای پی ثبت شده) می باشد . ضمنا  ملاک اطلاعیه ها "وب سایت رسمی سازمان وظیفه عمومی" می باشد لذا جهت تایید به وب سایت مراجعه نمایید

 

************************************

 


 


 •  
 • نرم افزار های حسابداری کمک حسابدار

   

   

   

  سامانه تلفن گویا
   سامانه تلفن گوياي سازمان وظيفه عمومي با شماره «096480» به صورت شبانه روزي آماده ارائه اطلاعات درخصوص قوانين و مقررات خدمت وظيفه عمومي از قبيل اعزام به خدمت، معافيتها و ... و همچنين فرآيندهاي آن به مشمولان و خانواده هاي آنان مي باشد. در ضمن واحد مشاوره تخصصی این سامانه در روزهاي شنبه تا چهارشنبه صبح‌ها از ساعت 7:30 دقیقه  تا 18:00 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 9:00 تا 12:00، آماده راهنمايي و ارائه مشاوره تخصصي در زمينه مقررات خدمت وظيفه عمومي به متقاضیان مي‌باشد .

   

   

  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1763
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 12 خرداد 1389
  12 خرداد 1389

  قانون معافیت ۳ برادری، فقط تا ۲۹ اسفند

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  حلوایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر درباره قانون معافیت ۳ برادری افزود: چنانچه در خانواده ای ۳ فرزند به خدمت سربازی رفته و خدمت خود را به پایان رسانده باشند، نفر چهارم خانواده از خدمت معاف خواهد شد.

  معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی گفت: این قانون تا پایان سال ۸۹ اعتبار دارد و زمان اجرای آن تا ۲۹ اسفند امسال برای مشمولان لحاظ خواهد شد.

  وی درباره نحوه استفاده مشمولان از این قانون اظهارداشت: مشمولان این قانون می توانند کارت های پایان خدمت برادران خدمت کرده یا گواهی اشتغال به خدمت برادر حین خدمت را که حداقل یک سال خدمت کرده باشد به دفاتر پلیس + ۱۰ در شهرستان محل سکونت تحویل دهند تا مراحل رسیدگی به آن انجام شود.
  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 763
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 12 خرداد 1389
  12 خرداد 1389

  اتمام واگذاری کارتهای معافیت سه برادری

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  اتمام واگذاری کارتهای معافیت سه برادری
  رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی کشور با اعلام اتمام صدور و تحویل تمامی کارتهای معافیت طرح سه برادری گفت: افرادی که تا کنون کارت معافیت خود را دریافت نکرده اند برای بررسی نقص پرونده به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

  سردار محمد جواد زاده کمند در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر کارت معافیت تمام مشمولانی طرح سه برادری که پرونده آنان کامل بوده صادر و به آنان تحویل داده شده است.


  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1558
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 8 اردیبهشت 1389
  8 اردیبهشت 1389

  پيگيري صدور كارت سه برادري

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  كاربران گرامي

  طي سوالهاي مكرر شما در مورد كارت هاي سه برادري به استحضار مي رساند:

   

  كاربراني كه تكميل پرونده كرده اند و مبلغ 7000 تومان را واريز كرده  اند مي تواند با مراجعه به مراكز پليس +10 با ارائه كد ملي پيگيري نمايند

   

  در اين صورت چند حالت بيشتر وجود ندارد:

  1-كارت شما صادر شده است.

  2-معرفي براي صدور

  3- نقص پرونده

  و...

   

  كه اگر در مرحله معرفي به صدور باشد پرونده شما مشكلي ندارد و بايد منتظر باشيد تا كارت شما صادر گرد.

   

  با تشكر

  ذكر خبر با نام www.nezamvazifeh.com مجاز مي باشد

  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1456
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 22 فروردین 1389
  22 فروردین 1389

  مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح، هوشمند شدن کارتهای پایان خدمت سه برادری، اختصاص نیافتن بودجه و تعداد زیاد مشمولان این طرح را از جمله دلایل تاخیر صدور کارتهای طرح معافیت سه برادری عنوان کرد و گفت: کارت تمامی مشمولان این طرح تا دو ماه دیگر صادر می شود.

  سردار موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت صدور کارتهای معافیت سه برادری افزود: صدور این کارتها از اسفندماه سال گذشته آغاز شده و در حال حاضر نیز به طور میانگین روزانه ۶ هزار کارت هوشمند معافیت در کشور صادر می شود.

  وی ادامه داد: پیش بینی می شود صدور کارت هوشمند معافیت طرح سه برادری تا دو ماه دیگر به پایان رسیده و این کارتها به مشمولان تحویل داده شود.

  مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به دلایل تاخیر صدور و واگذاری کارتهای معافیت طرح سه برادری گفت: در زمان تصویب این طرح انتظار نمی رفت که تعداد مشمولان طرح معافیت سه برادری به این میزان باشد، در واقع یکی از مهمترین دلایل طولانی شدن فرایند صدور کارتهای معافیت این مسئله بود.

  ابر تگ‌ها: مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح، هوشمند شدن کارتهای پایان خدمت سه برادری، اختصاص نیافتن بودجه و تعداد زیاد مشمولان این طرح را از جمله دلای

  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1679
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 17 فروردین 1389
  17 فروردین 1389

  پاسخ به دلیل تاخیر صدور کارت مشمولان طرح

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی در پاسخ به دلیل تاخیر صدور کارت مشمولان طرح معافیت سه برادری، سپری شدن مدت ۹ ماه برای صدور کارت را به دلیل جدید بودن این طرح طبیعی دانست و گفت: مشمولان در صورت طولانی شدن این پروسه زمانی نگران صدور کارت معافیت نباشند.
  سردار زاده کمند در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به دلیل تاخیر صدور کارت معافیت طرح سه برادری افزود: اگر چه این طرح از تاریخ ۱۵ خرداد سال گذشته در کشورآغاز شده اما چون طرحی جدید است رسیدگی به آن مراحل خاصی را می طلبد و مشمولان در صورت طولانی شدن پروسه زمانی نگران صدور کارت معافیت نباشند.

  ابر تگ‌ها: رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی در پاسخ به دلیل تاخیر صدور کارت مشمولان طرح معافیت سه برادری، سپری شدن مدت ۹ ماه برای صدور کارت را به دلیل جدید ب

  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 3107
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 19 اسفند 1388
  19 اسفند 1388

  حذف طرح معافیت ۳ برادری از خدمت

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم, اخبار معافیت دو برادری

  مدیر امور مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح با تأیید صحت خبر توسط مجلس شورای اسلامی « حذف طرح معافیت ۳ برادری از خدمت » و اعلام آن در جلسه علنی روز یکشنبه این هفته، توضیحات بیشتری را در این زمینه ارائه کرد.
  سردار سرتیپ موسی کماسی در گف توگوی تلفنی با خبرنگار اطلاعات گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی (در قالب طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه) قرار شده بود هرگاه دو برادر از خانواد های خدمت سربازی خود را انجام داد هاند، برادر سوم از خدمت معاف شود و این معافیت در قالب بند ۹ از ماده ۴۶ طرح یاد شده تصویب و به شورای نگهبان ارایه شد.
  وی افزود: شورای نگهبان هم با بررسی موضوع و با توجه به نبود هماهنگی مجلس با ستاد کل نیروهای مسلح در این زمینه، چنین بندی را حذف کرد و مصوبه را برای انجام تغییرهای لازم به مجلس بازگرداند.
  سردار کمالی ا فزود: مجلس شورای اسلامی هم در جلسه روز یکشنبه ۱۶/۱۲/۸۸ خود نظر شورای نگهبان را تأمین کرد که به معنی حذف بند یاد شده از ماده ۴۶ طرح است و به این ترتیب بحث معافیت ۳ برادری از خدمت سربازی منتفی است. این مقام بلندپایه ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اعلام این خبر که طبق مصوبه مقام معظم فرماندهی کل قوا هرگاه ۳ برادر خدمت وظیفه خود را انجام داده باشند. برادر چهارم از انجام خدمت معاف است ادامه داد: اعتبار این مصوبه تا پایان ۱۳۸۹ است.
  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1917
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 19 اسفند 1388
  19 اسفند 1388

  صدور کارت معافیت مشمولان واجد شرایط فرزند چهارم از هفته جاری در کشور آغاز شده است

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  رئیس سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی، گفت: صدور کارت معافیت مشمولان واجد شرایط فرزند چهارم از هفته جاری در کشور آغاز شده است.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سردارمحمدجواد زاده کمند با اعلام این خبر،افزود: تاکنون ۳۴۰ هزار نفر متقاضی معافیت فرزند چهارم از سراسر کشور، مدارک خود را برای دریافت کارت معافیت به رده‌های وظیفه عمومی ارسال کرده‌اند.

  وی افزود: از روز شنبه هفته جاری صدور کارت معافیت این مشمولان آغاز و در حال حاضر به طور میانگین روزانه دو هزار کارت معافیت صادر می شود.

  رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی به مهر، گفت: ظرفیت صدور کارتهای معافیت ویژه مشمولان واجد شرایط معافیت فرزند چهارم از هفته آینده به منظور تسریع در روند صدور کارتها افزایش می یابد.

  استفاده از قانون معافیت چهار فرزندی، در شرایطی امکان پذیر است که خانواده چهار فرزند ذکور داشته و سه فرزند نخست خدمت سربازی را انجام داده و کارت پایان خدمت نظام وظیفه را دریافت کرده باشند.

  اگر سه فرزند نخست خانواده کارت پایان خدمت نداشته باشند، فرزند چهارم نمی تواند از این قانون بهره مند شود.

  ملاک نیروهای مسلح برای معافیت فرزند چهارم خانواده، شناسنامه پدر است و اگر فردی دو همسر داشته باشد و در شناسنامه مرد نام فرزندان هر دو همسر قید شده باشد، باز فرزند چهارم از انجام خدمت مقدس سربازی معاف می شود.

  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1062
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 13 اسفند 1388
  13 اسفند 1388

  متقاضیان معافیت فرزندچهارم ساکن تهران، شهرری و شمیرانات

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  سازمان وظیفه عمومی تهران بزرگ در سه ماه اخیر بیش از ۱۷هزار نفر از متقاضیان معافیت فرزند چهارم را برای تکمیل پرونده فراخوان و تا کنون پرونده ۱۵ هزار نفر را بررسی و برای صدور کارت معافیت آماده کرده است و دو هزار نفر آنها نیز تاکنون مراجعه نکرده اند.

  این سازمان از آن دسته از متقاضیان معافیت فرزندچهارم ساکن تهران، شهرری و شمیرانات که برای تکمیل پرونده فراخوان شده و تا کنون مراجعه نکرده اند خواست هرچه سریع تر با به همراه داشتن اصل کارت های پایان خدمت یا گواهی خدمتی برادران خود که خدمت کرده اند برای تکمیل پرونده مراجعه کنند.

  ابر تگ‌ها: متقاضیان معافیت فرزندچهارم ساکن تهران، شهرری و شمیرانات

  اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 2093
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 7 اسفند 1388
  7 اسفند 1388

  کارت برای معاف شدگان به ویژه مشمولانی که سه فرزند خانواده به سربازی اعزام شده اند صادر می شود

  دسته بندی: اخبار معافیت برادر چهارم

  سردار محمدجواد زاده کمند افزود:این کارت برای معاف شدگان به ویژه مشمولانی که سه فرزند خانواده به سربازی اعزام شده اند صادر می شود .
  وی اضافه کرد:ضریب امنیتی بالا ، چند لایه ای بودن برای جلوگیری از جعل کارت ، امکان ذخیره سازی اطلاعات بیشتر،کیفیت و استحکام و نیز امکان دستیابی به اصالت کارت با استفاده ازدستگاه الکترونیکی از ویژگیهای کارت هوشمند معافیت ازخدمت سربازی است.

  ابر تگ‌ها: سردار محمدجواد زاده کمند افزود:این کارت برای معاف شدگان به ویژه مشمولانی که سه فرزند خانواده به سربازی اعزام شده اند صادر می شود . وی اضافه کر